Repartiment i equip artístic

REPARTIMENT


Concert dels Infants: Neus Garravé, Montserrat Mestre, Isabel Badia, David Garravé, Jordi Balcells
Concert dels apòstols i dels rabins: Jordi Armengol, Xavi Roig, Pau Carbonell, Eduard Boleda , Florido Aldomà, Joan Riu, Joan Valverde, Joan Albareda, Ramon Cortada, Carles Foix, Antoni Rius, Josep Burgos, Alex Robert
Els diables: Salvador Puig, Cris Flores, Xavier Badia, Carmina Riera, Anna García, Ramon Gual, Jaume Marsol
Els Angelets: Eric Grau, Laura Sala, Dídac Garravé, Sara Pomés, Duna Pomés, Berta Pedrós, Martina Clota, Lucia Ríos, Laia Ayllon, Stefania Rugina
Músics: Anna Casademut (viola altus), Daniel Vilarrúbias (viola soprano), Marc de la Linde (viola baixa), Anna Ribera (viola baixa), Miquel Camps (trompeta natural), David Vergé (percussió)


EQUIP ARTÍSTIC

Disseny i imatge gràfica: Xavier Miret
Fotografies del cartell: Joan Porredon
Fotografies del llibre: Marc Castellà
Vídeo: Miquel Camacho
Historiadora: Ma. Teresa Salat
Documentació musical: Daniel Vilarrúbias
Comunicació i premsa: Núria Pulido
Tresoreria: Rafa Ayllon
Acomodadors: Jaume Clavé, Gemma Palà, Marc Graells, Alba Sánchez
Auxiliars de muntatge: David Mora, Faycel El Ammari, Edgar Galeano, Albert Mora, Aaron Granados
Maquinistes: Xavier Gasull, Josep M. Vilaltella, Amadeu Segura, Osama Essarab, Aaron Granados, Borja Rafegas, Joan Dalmases, Arnau López, Laura Villarroya, Teresa Miret.
Ajudantia de perruqueria: Maria Giribet
Ajudantia de vestuari: Montse Cuñé, Susana Carrasco, Cristina Rugina, Gloria Martín, Gemma Oriol, Ma. Carmen Puig
Traspunt: Jordi Luque, Iolanda Vilaró
Cura mobiliari: Victòria Fusté
Atrezzo i efectes especials: Laura Villarroya
Vestuari i perruqueria: Elisa Núñez
Escenotècnia: Xavier Gasull
Construcció Escenogràfica del Cel: Agnès Pla
Construcció Escenogràfica de la Terra: Xavi Gasull, Laura Villarroya
Construcció Escenogràfica de l'Infern: Xavier Badia
Construcció del vestuari: Susagna Navó
Confecció llanes: Núria Ribalta
Confecció domasos: Xhelo Prado, Dioni Vaca
Il·luminació: David Castelló
Adaptació del text: Montserrat Pont
Ajudantia de producció: Mariona Dalmases
Regidoria: Ramon Razquin
Ajudantia de direcció musical: Isabel Badi
Direcció musical: Xesco Grau
Direcció de producció i ajudant de direcció: Anna Llort
Disseny escenogràfic i direcció artística: Alba Cuñé
Dramatúrgia i direcció escènica: Pep Oriol



AGRAÏMENTS
Coral Lacetània, Mezzos, Consort 31 Cordes, Associació de les Completes, Casal de Cervera, Associació d’Amics de Sant Magí, Escola de teatre La Caserna, Grepp Teatre, Brigada Municipal, Conservatori de Cervera, Bombollers, Ball d’Espases, Alea Teatre
 

Cap comentari:

Publica un comentari a l'entrada